Витребування документів

Якщо Ви випадково пошкодили офіційний документ або загубили його, Вам доведеться скористатися такою процедурою як витребування. Спеціалісти агентства перекладів “Грейт” допоможуть отримати необхідний документ без зайвих витрат Вашого часу.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
 • ISO 2384
 • ДСТУ 4309: 2004
 • СТТУ АПУ 001-2000

Якщо Ви випадково пошкодили офіційний документ або загубили його, Вам доведеться скористатися такою процедурою як витребування. Спеціалісти агентства перекладів “Грейт” допоможуть отримати необхідний документ без зайвих витрат Вашого часу.

В чому суть процедури та як вона проводиться?

Повторне отримання дублікатів офіційних документів від органу, яким вони колись були видані, називається витребуванням документів. Така процедура може стосуватись документів РАЦСів, архівних установ, судових інстанцій, міністерств та ін.

Витребування відбувається в тому випадку, якщо документ:

 • було втрачено;
 • отримав будь-які пошкодження;
 • раніше був заламінований, а зараз на ньому потрібно проставити апостиль або штамп про легалізацію в консульстві;
 • виданий відповідно до старого зразка, проте виникла необхідність отримати цей документ нового зразка;

Оскільки немає центрального державного органу, що відповідає за витребування документів, а дублікати видаються саме тими установами, в яких колись були видані оригінали, то кожна з організацій по-різному підходить до розгляду питання про повторну видачу офіційних паперів. Дуже часто можна почути відмову, якщо виникає необхідність витребування документів, виданих на ім’я іншої особи.

Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо звернутись в агентство перекладів “Грейт”

Ми допоможемо обійти всі складнощі, що виникають на шляху отримання дубліката. Надайте нам всі документи, що підтверджують Вашу особу, копію (за наявності) або інформацію про офіційний документ (тип, ПІБ людини, якій він виданий, дату та місце видачі і т. д.), який потрібно витребувати, оформіть довіреність на отримання дубліката на ім’я нашого працівника і незабаром Ваше замовлення буде виконано.

Переваги співпраці з агентством перекладів “Грейт”

Наші клієнти обирають нас, оскільки ми гарантуємо повне дотримання строків виконання замовлень та інших умов співпраці. Нас якісно відрізняють такі переваги:

 • раціональні розцінки, які забезпечують доступність послуг для всіх, хто стикається з необхідністю витребування документа;
 • прозоре ціноутворення та відсутність нарахування прихованих платежів поверх встановленої згідно з прайсом суми;
 • надання безкоштовних консультацій менеджерами агентства в телефонному та онлайн-режимі;
 • штат кваліфікованих працівників, які мають як мінімум 5 років досвіду роботи в цій сфері та досконало знають найменші нюанси кожної з наданих послуг.

 

Звертайтесь в агентство перекладів “Грейт” та будьте впевнені в тому, що робота буде виконана вчасно та швидко – без жодних затримок та зволікань.

 

Партнери про нас

Компанія “Рудь”

13
РОКІВ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
20
МОВ
СУПРОВОДУ
5000
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ
500
ГОДИН
УСНОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 12 років наша компанія займається повним лінгвістичним супроводом компанії “Рудь” (“Житомирський маслозавод”). Ми забезпечуємо переклад всієї фінансової, юридичної, технічної та медико-санітарної документації. Ми також постійно виконуємо переклад всієї продукції заводу для експорту в більш ніж 17 країн світу. Крім того, ми здійснюємо усний переклад під час встановлення/налагодження обладнання безпосередньо на заводі компанії, які здійснюються іноземними спеціалістами компаній TetraPak, Gram, Big Drum.

ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДАННЯ ПОСЛУГ! ЦЕ ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ З ДІЯМИ. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ. ЮРКІВСЬКА Л. Й.,
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ

Компанія “Церсаніт”

7
РОКИ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
7
МОВ
СУПРОВОДУ
1500
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 4 років наша компанія займається лінгвістичним супроводом компанії “Церсаніт” (ТОВ “Церсаніт Інвест”). Ми забезпечуємо переклад фінансової, юридичної та технічної документації. Також ми постійно виконуємо переклад різних сертифікатів та свідоцтв з подальшим нотаріальним засвідченням.

НАШ ЗАВОД ЗНАХОДИТЬСЯ В ІНШОМУ МІСТІ, ПРОТЕ ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ ДОСТАВКИ ОРИГІНАЛІВ ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ. ТЕТЯНА ІГНАТЮК
МЕНЕДЖЕР ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

З'явилися питання?
Хочете розрахувати вартість?