Апостиль на документи РАЦС

Якщо Ви готуєтесь до виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання, створення або возз’єднання сім’ї та ін., обов’язково варто потурбуватись про належну підготовку пакету особистих документів, щоб вони мали юридичну силу на території країни призначення. Якщо Ви вирушаєте до держави, яка є учасницею Гаазької конвенції, Вам потрібно пройти процедуру апостилювання відповідних паперів.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
 • ISO 2384
 • ДСТУ 4309: 2004
 • СТТУ АПУ 001-2000

На які документи РАЦСів ставиться апостиль?

Апостиль є спрощеною формою легалізації документів. За його допомогою відбувається засвідчення офіційних паперів (а саме підтверджується справжність штампу/печатки та підпису посадових осіб), виданих на території України державними установами, зокрема органами реєстрації актів цивільного стану. Апостиль має вигляд штампу на спеціальній формі – в неї внесені ключові дані про особу, якою був проставлений апостиль: її ПІБ, посада, назва установи, представником якої вона є, дата апостилювання, підпис. Після цього документ може використовуватись за кордоном.

Апостилювання потрібне для надання юридичної сили таким свідоцтвам, виданим в РАЦСах України:

 • про народження;
 • про смерть;
 • про шлюб;
 • про розірвання шлюбу;
 • про зміну ПІБ;
 • витягам з реєстру (для підтвердження прізвища людини, яке вона мала до укладання шлюбу, для вказування даних про батька дитини та ін.).

Апостиль на таких документах проставляється Міністерством юстиції України. Для виконання цієї процедури необхідно надати оригінал документа, виданого в Україні. Для офіційних паперів, виданих до 23.08.1991, штамп ставиться на їх нотаріально засвідчених копіях.

Отримати апостиль з нами – легко та швидко

Агентство перекладів “Грейт” пропонує професійний сервіс з проставлення апостилю на всіх офіційних документах РАЦС України. За час своєї діяльності ми істотно розширили коло своїх клієнтів, оскільки пропонуємо їм такі переваги співпраці:

 • Наша команда має довготривалий досвід роботи у сфері документообігу державного та міжнародного рівня.
 • Ми забезпечуємо отримання апостилю в оптимальні строки, вказані в договорах з замовниками.
 • Наша компанія допоможе Вам зекономити власний час, оскільки Вам не потрібно бути особисто присутнім при апостилюванні.
 • Ми гарантуємо максимальну зручність для кожного клієнта – адже немає необхідності самостійно привозити офіційні папери до нашого офісу, можна скористатись сервісом кур’єрських служб.
 • Наше бюро перекладів підтримує раціональну політику ціноутворення, тому послуги доступні для кожного, хто стикається з необхідністю отримання апостилю.

Довіртесь професіоналам, щоб уникнути ситуацій, пов’язаних з відмовою в апостилюванні та помилками в проставленні штампу.

Партнери про нас

Компанія “Рудь”

13
РОКІВ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
20
МОВ
СУПРОВОДУ
5000
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ
500
ГОДИН
УСНОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 12 років наша компанія займається повним лінгвістичним супроводом компанії “Рудь” (“Житомирський маслозавод”). Ми забезпечуємо переклад всієї фінансової, юридичної, технічної та медико-санітарної документації. Ми також постійно виконуємо переклад всієї продукції заводу для експорту в більш ніж 17 країн світу. Крім того, ми здійснюємо усний переклад під час встановлення/налагодження обладнання безпосередньо на заводі компанії, які здійснюються іноземними спеціалістами компаній TetraPak, Gram, Big Drum.

ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДАННЯ ПОСЛУГ! ЦЕ ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ З ДІЯМИ. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ. ЮРКІВСЬКА Л. Й.,
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ

Компанія “Церсаніт”

7
РОКИ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
7
МОВ
СУПРОВОДУ
1500
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 4 років наша компанія займається лінгвістичним супроводом компанії “Церсаніт” (ТОВ “Церсаніт Інвест”). Ми забезпечуємо переклад фінансової, юридичної та технічної документації. Також ми постійно виконуємо переклад різних сертифікатів та свідоцтв з подальшим нотаріальним засвідченням.

НАШ ЗАВОД ЗНАХОДИТЬСЯ В ІНШОМУ МІСТІ, ПРОТЕ ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ ДОСТАВКИ ОРИГІНАЛІВ ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ. ТЕТЯНА ІГНАТЮК
МЕНЕДЖЕР ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

З'явилися питання?
Хочете розрахувати вартість?