Польський присяжний переклад

Польща – одна з держав, в якій існує інститут присяжного або судового перекладу. Практично вся документація, що подається до польських адміністративних та державних установ, повинна бути перекладена виключно присяжним перекладачем.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
  • ISO 2384
  • ДСТУ 4309: 2004
  • СТТУ АПУ 001-2000

Як працюють спеціалісти польського присяжного перекладу?

Екзамен на діяльність присяжного перекладача здається перед членами екзаменаційної комісії державного рівня, створеній в Республіці Польща при Міністерстві Юстиції, та проходить в два етапи, в письмовому та в усному форматі. Після здачі екзамена перекладач отримує іменну круглу печатку, на якій вказані:

  • його ПІБ;
  • персональний номер в реєстрі судових перекладачів;
  • мова, з якої та на яку він має право виконувати присяжний переклад.

Цією печаткою має бути засвідчений кожен документ, перекладений ним. Крім того, цей документ повинен містити типову клаузулу (так називається особливий додаток до правового перекладу), в якій перекладач засвідчує точність та повноту цього перекладу згідно з документом, наданим йому. Кожен засвідчений таким чином документ реєструється в спеціальному державному реєстрі, як і нотаріальні офіційні папери.

Переклади, які виконують та засвідчують присяжні перекладачі, мають найвищу якість, оскільки вони несуть за них особисту та юридичну відповідальність. Вони можуть використовуватись в судах як доказ, при цьому перекладач діє в якості представника держави.

Крім того, присяжні перекладачі польської мови практикують професійний усний переклад в судах, конторах нотаріусів та в державних установах.

Наші переваги

Якщо у Вас виникла необхідність отримати присяжний переклад офіційного документа на польську мову, спеціалісти агентства “Грейт” готові надати Вам свою допомогу.

  • ми підтримуємо стабільні контакти з присяжними перекладачами-представниками тих держав, де існує інститут такого перекладу, тому ми можемо організувати виконання послуги за максимально короткий строк;
  • у нас діє демократична цінова політика, завдяки чому сервіс доступний для широкої аудиторії клієнтів;
  • в нас працює команда кваліфікованих працівників з багаторічним досвідом, які досконало знають всі тонкощі своєї справи та потреби клієнтів;
  • ми гарантуємо 100% конфіденційність та нерозголошення особистої інформації замовників.

Агентство перекладів “Грейт” співпрацює як з приватними, так і з корпоративними клієнтами. Замовлення професійного виконання послуг у нас – це вірний спосіб обійти численні бюрократичні перешкоди та суттєво зекономити час та кошти.

Партнери про нас

Компанія “Рудь”

13
РОКІВ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
20
МОВ
СУПРОВОДУ
5000
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ
500
ГОДИН
УСНОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 12 років наша компанія займається повним лінгвістичним супроводом компанії “Рудь” (“Житомирський маслозавод”). Ми забезпечуємо переклад всієї фінансової, юридичної, технічної та медико-санітарної документації. Ми також постійно виконуємо переклад всієї продукції заводу для експорту в більш ніж 17 країн світу. Крім того, ми здійснюємо усний переклад під час встановлення/налагодження обладнання безпосередньо на заводі компанії, які здійснюються іноземними спеціалістами компаній TetraPak, Gram, Big Drum.

ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДАННЯ ПОСЛУГ! ЦЕ ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ З ДІЯМИ. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ. ЮРКІВСЬКА Л. Й.,
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ

Компанія “Церсаніт”

7
РОКИ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
7
МОВ
СУПРОВОДУ
1500
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 4 років наша компанія займається лінгвістичним супроводом компанії “Церсаніт” (ТОВ “Церсаніт Інвест”). Ми забезпечуємо переклад фінансової, юридичної та технічної документації. Також ми постійно виконуємо переклад різних сертифікатів та свідоцтв з подальшим нотаріальним засвідченням.

НАШ ЗАВОД ЗНАХОДИТЬСЯ В ІНШОМУ МІСТІ, ПРОТЕ ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ ДОСТАВКИ ОРИГІНАЛІВ ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ. ТЕТЯНА ІГНАТЮК
МЕНЕДЖЕР ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

З'явилися питання?
Хочете розрахувати вартість?