Про компанію

Агентство перекладів «Грейт»

багатопрофільна перекладацька компанія. З моменту свого створення в 2010 році в місті Житомир, бюро перекладів “Грейт” поступово втілює в життя головну мету своєї діяльності - створення комплексної системи просування професійних послуг перекладу.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
  • ISO 2384
  • ДСТУ 4309: 2004
  • СТТУ АПУ 001-2000

Ми молода, але досвідчена команда,

яка прагне до постійного розвитку. Запорукою успішного розвитку нашої компанії є комплексний підхід до вирішення задач наших клієнтів, оперативність, висока якість наданих послуг, надійність, високий рівень технологічного забезпечення послуг перекладу, гнучка система знижок та забезпечення конфіденційності інформації наших клієнтів.

Особливу увагу

ми приділяємо якості обслуговування наших клієнтів, впровадженню нових видів послуг та вдосконаленню процесу обробки замовлень. Ми не розділяємо замовлення на “великі” та “маленькі” та несемо однакову відповідальність за кожен переклад, виконаний в нашому агентстві.

Наша компанія має

достатньо ресурсів для того, щоб надати адекватні послуги перекладу за Вашим запитом. Незалежно від об’єму Вашого замовлення Ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти уважно вислухають всі Ваші побажання стосовно перекладу, допоможуть зорієнтуватися в термінах, вартості та процедурі оформлення, а також забезпечать оптимальне виконання Вашого замовлення.

Сьогодні центр перекладів “Грейт” - це надійний партнер з надання комплексних послуг перекладу як корпоративним клієнтам, так і приватним особам.