Легалізація для ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати входять сьогодні до числа  держав, куди все активніше прямують українські громадяни з метою отримання роботи, навчання в ВНЗ або розвитку приватного бізнесу. Людині, яка опинилась в чужій країні, знадобиться пакет документів, виданих в Україні, які дозволяють їй організувати свою діяльність за кордоном на законних підставах. Але щоб ці папери отримали юридичну силу в ОАЕ, їх необхідно заздалегідь легалізувати.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
 • ISO 2384
 • ДСТУ 4309: 2004
 • СТТУ АПУ 001-2000

В чому полягає специфіка процедури?

Відомо, що сьогодні діють два механізми підтвердження оригінальності документів, виданих в одній країні, на території іноземних держав – проставлення апостилю та легалізація. В зв’язку з тим, що ОАЕ не є учасниками Гаазької конвенції, на офіційних українських паперах для виїзду в цю країну штамп апостиль не може бути проставлений. Відповідно, потрібна легалізація через консульство.

Такій процедурі підлягають:

 • всі документи з органів РАЦС;
 • документи, що свідчать про отримання освіти різних рівнів;
 • документація статутного характеру, що належить юридичним особам;
 • торгові договори, контракти агентств та ін.;
 • довідки, свідоцтва, ліцензії і т. д.

Процедура легалізації документів для ОАЕ передбачає необхідність засвідчення копії документа, перекладу та його офіційного засвідчення в нотаріальній конторі, проставлення штампу та візи уповноваженої особи Міністерства закордонних справ чи юстиції України (залежно від виду документа), підтвердження його юридичної сили в консульстві Об’єднаних Арабських Еміратів. Для того, щоб працівник агентства перекладів “Грейт” міг зайнятись процедурою легалізації від імені свого клієнта, останній повинен оформити на нього нотаріальну довіреність.

Чому варто замовити послугу в агентстві “Грейт”?

Консульська легалізація – багатоетапний та трудомісткий процес, що вимагає багато часу. Довірити його виконання професіоналам – означає позбавити себе зайвих клопотів, а також уникнути багатьох перешкод, які часто виникають на шляху тих, хто намагається протистояти бюрократичному механізму та отримані бажані штампи та підписи власними силами.

Агентство перекладів “Грейт” пропонує своїм клієнтам широкий ряд переваг:

 • доступні ціни на послуги;
 • відсутність грошових платежів прихованого характеру, що виходять за межі встановлених тарифів;
 • співпрацю з кваліфікованими працівниками, що працюють в цій сфері більше 5 років;
 • повну конфіденційність;
 • дотримання термінів виконання замовлень;
 • надання послуг термінового характеру;
 • надання безкоштовних консультацій менеджерами.

Зробіть свій вибір на користь компанії “Грейт” та оцініть всі переваги злагодженої роботи наших професіоналів. Ми запрошуємо до співпраці як приватних, так і корпоративних клієнтів.

Партнери про нас

Компанія “Рудь”

13
РОКІВ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
20
МОВ
СУПРОВОДУ
5000
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ
500
ГОДИН
УСНОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 12 років наша компанія займається повним лінгвістичним супроводом компанії “Рудь” (“Житомирський маслозавод”). Ми забезпечуємо переклад всієї фінансової, юридичної, технічної та медико-санітарної документації. Ми також постійно виконуємо переклад всієї продукції заводу для експорту в більш ніж 17 країн світу. Крім того, ми здійснюємо усний переклад під час встановлення/налагодження обладнання безпосередньо на заводі компанії, які здійснюються іноземними спеціалістами компаній TetraPak, Gram, Big Drum.

ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДАННЯ ПОСЛУГ! ЦЕ ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ З ДІЯМИ. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ. ЮРКІВСЬКА Л. Й.,
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ

Компанія “Церсаніт”

7
РОКИ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
7
МОВ
СУПРОВОДУ
1500
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 4 років наша компанія займається лінгвістичним супроводом компанії “Церсаніт” (ТОВ “Церсаніт Інвест”). Ми забезпечуємо переклад фінансової, юридичної та технічної документації. Також ми постійно виконуємо переклад різних сертифікатів та свідоцтв з подальшим нотаріальним засвідченням.

НАШ ЗАВОД ЗНАХОДИТЬСЯ В ІНШОМУ МІСТІ, ПРОТЕ ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ ДОСТАВКИ ОРИГІНАЛІВ ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ. ТЕТЯНА ІГНАТЮК
МЕНЕДЖЕР ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

З'явилися питання?
Хочете розрахувати вартість?