Медичний переклад

Одним з найскладніших різновидів перекладу вважають медичний. Це пов’язано з тим, що перекладач не просто повинен знати мову, на якій він спеціалізується, розбиратись у вузькоспеціалізованій термінології, але й мати освіту в області медицини або фармацевтики. Адже за кожне слово, що містить текст, перекладач несе персональну відповідальність. Мінімальна похибка може призвести до помилок в діагностуванні та лікуванні, до неправильного трактування наукових досягнень та може обернутись тяжкими наслідками. Тому рекомендуємо звернутись до кваліфікованих спеціалістів агентства перекладів “Грейт”, які постійно перебувають в процесі професійного росту та розвитку.

В НАШІЙ РОБОТІ МИ КЕРУЄМОСЯ НАСТУПНИМИ СТАНДАРТАМИ:
 • ISO 2384
 • ДСТУ 4309: 2004
 • СТТУ АПУ 001-2000

Коли може виникнути потреба в медичному перекладі?

Ми надаємо послуги перекладу текстів на медичну тематику для корпоративних та приватних клієнтів. Команда професіоналів агентства допоможе підготувати документацію, необхідну для реєстрації ліків на території країни, початку експлуатації інноваційного медичного обладнання, проведення міжнародних медичних конференцій та симпозіумів, організації консультацій в іноземних клініках, публікації результатів наукових досліджень і т. д. Ми працюємо з такими документами:

 • матеріалами клінічних випробувань препаратів;
 • сертифікатами на ліки;
 • реєстраційними досьє;
 • монографіями, підручниками, статтями, доповідями медичного змісту;
 • інструкціями та посібниками з прийому препаратів, експлуатації медичного обладнання;
 • тематичними сайтами;
 • результатами аналізів;
 • медичними висновками, виписками з історій хвороб і т. д.

Кожен текст, що відправляється нам на переклад, вичитується редактором, що має медичну освіту, корегується з урахуванням його зауважень, засвідчується експертом і тільки після цього здається замовнику.

Чому варто зупинити свій вибір на агентстві перекладів “Грейт”?

Якщо Ви шукаєте надійного спеціаліста, якому без побоювань можна довірити виконання перекладу медичної документації, тоді Ви звернулись за адресою. Обираючи нас, кожен клієнт користується такими перевагами:

 • доступна вартість, яка залежить від складності, оптимальних термінів виконання та об’єму тексту;
 • можливість замовити терміновий переклад;
 • повна конфіденційність даних та збереженість документації;
 • можливість постійно підтримувати контакт з агентством та відстежувати хід виконання замовлення;

Головний принцип діяльності агентства “Грейт” – суворе дотримання умов угоди з замовником, а кінцевий результат нашої роботи – це грамотно перекладений медичний текст, в якому на 100% збережені як стилістика, так і смислове навантаження оригіналу.

Партнери про нас

Компанія “Рудь”

13
РОКІВ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
20
МОВ
СУПРОВОДУ
5000
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ
500
ГОДИН
УСНОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 12 років наша компанія займається повним лінгвістичним супроводом компанії “Рудь” (“Житомирський маслозавод”). Ми забезпечуємо переклад всієї фінансової, юридичної, технічної та медико-санітарної документації. Ми також постійно виконуємо переклад всієї продукції заводу для експорту в більш ніж 17 країн світу. Крім того, ми здійснюємо усний переклад під час встановлення/налагодження обладнання безпосередньо на заводі компанії, які здійснюються іноземними спеціалістами компаній TetraPak, Gram, Big Drum.

ПРИЄМНО ЗДИВОВАНІ ВИСОКИМ РІВНЕМ НАДАННЯ ПОСЛУГ! ЦЕ ТОЙ ВИПАДОК, КОЛИ СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ З ДІЯМИ. ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ. ЮРКІВСЬКА Л. Й.,
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ

Компанія “Церсаніт”

7
РОКИ УСПІШНОЇ
СПІВПРАЦІ
7
МОВ
СУПРОВОДУ
1500
СТОРІНОК
ПИСЬМОВОГО
ПЕРЕКЛАДУ

Більше 4 років наша компанія займається лінгвістичним супроводом компанії “Церсаніт” (ТОВ “Церсаніт Інвест”). Ми забезпечуємо переклад фінансової, юридичної та технічної документації. Також ми постійно виконуємо переклад різних сертифікатів та свідоцтв з подальшим нотаріальним засвідченням.

НАШ ЗАВОД ЗНАХОДИТЬСЯ В ІНШОМУ МІСТІ, ПРОТЕ ЦЕ НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ НА ОПЕРАТИВНІСТЬ ДОСТАВКИ ОРИГІНАЛІВ ПЕРЕКЛАДІВ ТА ЗВІТНИХ ДОКУМЕНТІВ. ТЕТЯНА ІГНАТЮК
МЕНЕДЖЕР ВІДДІЛУ ПОСТАЧАННЯ

З'явилися питання?
Хочете розрахувати вартість?